Kitap okuma kampanyasına yoğun ilgi

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, “Kitap okuma kampanyası” başlattı. Yakutiye Kent Meydanı’nda başlayan kampanyaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İl Kültür ve Turizm ile Halk Kütüphanesinin ortaklaşa düzenlediği 53'üncü Kütüphaneler Haftası nedeniyle Yakutiye ilçesindeki Yakutiye Medresesi önünde kitap okuma etkinliği düzenlendi. Vali Seyfettin Azizoğlu, lise ve üniversite öğrencileri ile birlikte vatandaşlar 10 dakika boyunca kitap okudu. Okuma etkinliğine katılan öğrencilere, görevliler tarafından çay, meyve suyu ve kek ikram edildi.

Vali Seyfettin Azizoğlu, "Kitap okumak bizim boş zaman faaliyetimiz değil, aslında bilgilenme aracıdır. Kitabı her zaman uygun ortamlarda okuyup kendi bilgimizi görgümüzü artırmak durumundayız”dedi.

Tüm sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Düzgün Marketler Grubu, ‘kitap okuma kampanyası’na da sponsor oldu. Bu tür kampanyalara destek olmaya devam edeceklerini belirten Düzgün marketler Grubu yöneticileri “En önemli ve en hayırlı kampanyalardan biri düzenleniyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz”dediler.