Düzgün Market Tam 14 Şube İle Erzurumlunun Hizmetinde!

Düzgün Marketler Grubu Yenişehir, Yıldızkent, Hilalkent, Çaykara Caddesi, Kayakyolu ve Şükrüpaşa’nın ardından 14. Şubesiyle Dadaşkent’te de hizmet vermeye başladı.

Düzgün market Dadaşkent Şubesi’nin açılışına Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mevlüt Doğan, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, ETB Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Ergüney, çok sayıda işadamı ve davetli katıldı.

Ticari hayatına 1962 yılında Dikmen Bakkaliyesi, Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün yönetiminde 1987 yılında Erzurum Palandöken semtinde Yenişehir Gıda, 1997 yılında ise Palandöken semtinde 2. Marketlerde Düzgün Market adı altında ilk şubesi ile hizmete başlayan Düzgün marketçilik bugün Dadaşkent semtinde açtığı 14. Şubesiyle sektöründe büyümeye devam ediyor.

 

14. şubeyi Dadaşkent’te açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Düzgün Marketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün, vatandaşlardan gelen talebe kayıtsız kalmadıklarını söyledi. Düzgün market olarak istihdam sayısını 350’ye çıkardıklarını da ifade eden Düzgün, “Dadaşkent’te oturan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Allah hayırlı etsin. İnşallah yatırımlarımız devam edecek dedi. Erzurumlular’ın yerel işletmelere destek vermesini de isteyen Düzgün, “Sadece marketler için söylemiyorum. Tüm Erzurumlu yerel işletmelere hep birlikte destek vermemiz gerektiğini ifade ediyorum. Bu şehri kalkındırmak için el birliği ile çalışmalıyız”diye konuştu.

 

Erzurum’da hangi semtlerde Düzgün var?

14 şubeye ulaşan Düzgün Market şube sayısı ile yerel marketler arasında 2. Sırada yer almaktadır. Şubeler,  Solakzade AVM, Bölge Eğitim, Şükrüpaşa, Üniversite, Kayakyolu (2 Şube), Yıldızkent (2 Şube), Çaykara, Hacı Ahmet Baba, 2. Marketler, Hilalakent AVM, Dadaşkent ve 1. Organize Sanayi Bölgesi.

Sınırsız müşteri memnuniyeti ve kalite…

Kaliteden ödün vermeden sınırsız müşteri memnuniyeti sloganı ile kısa zamanda bölge ve bölge dışından gelen müşterilerin tercih ettiği bir alışveriş noktası olarak Düzgün Market bugün 14. Şubesiyle Erzurum ve Erzurumlulara hizmet etmeye devam ediyor.

Bugün Düzgün Market sebze, meyve, şarküteri, taze ve kuru gıdalar, temizlik, kişisel bakım, bay, bayan ve çocuk giyim, oto aksesuar ve züccaciye reyonlarıyla sektörel gelişmeler ışığında kendisini sürekli yenileyen kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran ve sonrasında verilen hizmetle farkını ortaya koyan ‘müşteri daima haklıdır’ prensibini fiili olarak uygulayan, kaliteli hizmeti esas alan güçlü bir kurum olmuştur.

 

http://www.ajanss.pro/duzgun-market-tam-14-sube-ile-erzurumlunun-hizmetinde/

 

https://erkhaber.com/haber-duzgun-market-14-subesiyle-dadaskentte-12083